Koniec verejného obsahu

Zoznam kapitol, ktoré uvidia svetlo sveta, sa pomaličky uzatvára. Rozhodnite o osude ďalších!

Je to tak. Pomaličky sa nám blíži 17. január 2010, kedy na stránke mámtalent.sk zverejním poslednú zamýšľanú kapitolu diela Tyrelinská legenda - Ooben z môjho pera. Pôvodná myšlienka bola taká, že zverejním zhruba polovicu knihy, polovica ľudí padne od úžasu na zadok a zvyšok si čitatelia dočítajú v pohodlí domova v kvalitnej tlačenej podobe... :) nie, nie, berte to s nadhľadom, treba byť predsa dravý, aktívny a treba ukázať nejakú snahu ak sa človek chce vystrčiť z davu a zakričať: "Aha, toto som dokázal ja!"

Napriek tomu, že svoje pôsobenie na portáli mámtalent.sk môžem brať ako úspešné (už je tomu 5 týždňov, čo sa moje (jediné) dielo drží v TOP 10 najčítanejších románov - i keď treba to brať s rezervou, vieme, že zobrazovanie a vyhodnocovanie čítanosti príspevkov na portáli je prinajmenšom zaujímavé) a dostáva sa mi prevažne kladnej kritiky (hrúbki sa my ani úpenlyvej snahe nepodarilo odstrániť, čo je hanba ale berte, prosým, do úvahi, že som z jazyka na strednej škole mal čisté... trojki ;), reakcií od ľudí z vonku mám stále málo na to aby som dokázal zhodnotiť, či si skutočne stojím tak dobre ako si myslím.

Aj z tohto dôvodu vás teda žiadam o účasť v malej ankete, ktorú počas najbližších troch týždňov budem priebežne sledovať a pomôže mi rozhodnúť sa, či má zmysel uverejniť ďalšiu jednu, dve, či všetky kapitoly z diela.

Systém, na ktorom celá stránka beží, je trošičku labilný (predsa len moja práca :P) takže vás prosím, nesnažte sa to tu nejako rozbiť a k ankete pristupujte tak ako sa ja snažím pristupovať v vám - čestne, spravodlivo a priateľsky.

Ak vám čokoľvek leží na srdci alebo by ste mi chceli odkázať niečo, čo nechcete hádzať inde, napíšte mi komentár, som si istý, že sa tu nestratí :)

Marek J. Kolcun
Hore