Novinky na blogu

Rok sa s rokom stretol, a tak je načase poobzerať sa, čo tu mám nové.

Web

ie po roku, nie po dvoch. Sú tomu už tri roky, kedy som svetu po redizajne oznámil, že robím internety. Stránka odvtedy zostarla, stratila i zvyšky šmrncu, ktorý mala a preto prišla vhodná doba vyboviť si to tu. Ešte stále som minimalista a responzivista, takže žiadne grafické orgie sa nekonajú, ale každý, kto sem príde prostredníctvom webového prehliadača (takže nie Explorer 8 a pod.), dostane sa mu účelného a jednoduchého dizajnu, ktorý sa sústredí na obsah. A tak by to malo byť.

Obsah

Keď už som pri obsahu - tento rok sem pribudne viacero článkov a valná väčšina sa bude týkať môjho porotcovania v súťaži Martinus Cena Fantázie. Doteraz som toho veľa ohľadom CeFy nenapísal, ale blog je už z väčšej časti spojazdnený, takže nič nebráni písaniu a blogovaniu o súťažných poviedkach. Mám za sebou ešte len 9, 10 textov, ale keďže mi sprístupnením blogu odpadlo velikánske časové bremeno nahodím vyššie tempo a prečítané poviedky budú utešene pribúdať.

Okrem týchto priebežných recenzií by som, samozrejme, rád písal aj do ostatných oblastí môjho záujmu, hlavne hudby, ale vieme, ako to býva. Človek si niečo predsavzá a potom na to kašle. Jediné, čo však určite z pamäte nevymaže, je ten taký podvedomý hlas, ktorý vraví, že by so sebou mal niečo robiť. Aj čo sa blogovania týka.

Marek J. Kolcun
Hore